Uudised

Puusepp, Karatševski ja Kivimäe võitsid Finis Cupilt medaleid

26.05.2019

25-26. mail Tartus toimunud võistlusel Finis Cup, saavutasid auhinnalised kohad Garita-Beth Puusepp, Nikita Karatševski ja Emma Kivimäe. Medaleid jagati Finis Cupil absoluut, juunioride ja noorte arvestuses.

Pardikeste hooaeg sai Keilas võiduka lõpu

19.05.2019

Laupäeval, 18. mail toimus Keilas võistlussarja Kõik Meie Pardikesed hooaja finaalvõistlus. Orca klubi kõige nooremad sportlased viisid saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti. Individuaalsed medalid võitsid Lenna Marii Pruunlep, Marta Mäesalu ja Nora Marleen Animägi.

Tartus toimusid 100. Eesti Meistrivõistlused

15.05.2019

10-12 mai toimusid Tartus 100. Eesti Meistrivõistlused. Juubelivõistlustel startisid Orca klubist Sandra Maanurm, Garita-Beth Puusepp, Nicky Zoe Lautre, Nikita Karatševski, Robin Tatar, Silver Nõmmerga, Philip Paškov, Siim Nigul, Johannes Kundla, Jorke Patrick Raadik, Glen Marcus Villems, Artur Idrissov ja Carl Robert Kallaste.