KKK

Haiguse tõttu puudumiste korral on võimalik puudutud tunde järele teha teistes tunniplaanis olevates tundides, kui vanuse ja taseme poolest on tunniplaanis sobivaid tunde. Asendustundides osavõtust palume treenerit teavitada kohapeal. Asendustunde saab kasutada jooksva hooaja lõpuni lepingu kehtivusaja jooksul. Asendustundides võib käia kõikides ujulates, kus klubi treeninguid korraldab. 

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel (k.a. 23.02 ja 23.12) treeninguid ei toimu.

Õppemaks on kujundatud keskmise tundide arvu põhjal kuus, võttes arvesse kogu hooaja tundide arvu ning vaheaegade ja pühade tõttu ärajäävaid tunde (k.a 23.02 ja 23.12). Keskmisest kõrgema tundide arvuga kuudel ei ole õppemaksu tõstetud ning keskmisest väiksema tundide arvuga kuudel, ei ole õppemaksu vähendatud.

Palume tutvuda erinevate treeningute sisuga.

Treeningud

Antud info on kättesaadav iseteeninduses ja registreerimis kinnituses, viitena kodulehel olevale tunni infole, kuhu olete registreerunud.

Jah, treeningu aja muutmine on vabade kohtade olemasolul võimalik, palume seda teha iseteeninduses

Lepingut on võimalik lõpetada iseteeninduses vastavalt lepingu tingimustele.

Tooted saab kätte treenerilt enne tunni algust

Palun tutvu infoga siin - NB!

Proovitreeninguid meil ei ole, kuna kursuse kohtade arv on piiratud, peame rühmade komplekteerimisel omama ülevaadet rühmade suurusest. Kui peale esimest treeningut mõjuval põhjusel soovitakse liitumine tühistada, teeme seda erandkorras tagantjärele.

Jah, beebi- ja väikelaste tundides on laps vees koos lapsevanema või saatjaga

Ujumisklubil ei ole kohustust kompenseerida või tagasi maksta või tasaarveldada õppemaksu, kui tund või tunnid on Ujumisklubist mitteolenevatel põhjustel (näiteks ujula avarii, ujulas toimuvad võistlused ja muud üritused jms) ära jäänud. Ujumisklubist mitteoleneval põhjusel ära jäänud tundi või tunde saab ette või järele teha teistes tunniplaanis olevates tundides, mis vanuse ja taseme poolest on Ujujale sobivad. Ujuja või Klient teavitab treenerit Ujuja asendustunnist osavõtmisest enne tundi kohapeal. Asendustundides võib käia kõikides ujulates, kus Ujumisklubi treeninguid korraldab.

LIIKME NB!

Kohale palume tulla 15 minutit (Sõle ujula, Pärnu Raja ujula)/ 10 minutit (Järveküla ujula) enne treeningu algust. Beebi-, väikelaste- ja täiskasvanute tundides osalejaid ootab treener ujulas.

Igale uuele liitujale on kingituseks klubi ujumismüts, mille saab kätte treenerilt.

Treeningul osalejal peavad olema kaasas ujumisriided (ujumistrikoo või –püksid, beebidel ujumismähe), Orca ujumismüts (v.a beebid), ujumisprillid (v.a beebid ja väikelapsed) ja käterätik. Soovi korral võib kaasa võtta plätud ja pesemisvahendid.

Klubi ujumisvarustust on võimalik osta e-poest.

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel treeninguid ei toimu.

Beebide- ja väikelaste tundides on lapsega vees kaasas ka lapsevanem/saatja.