KKK

Haiguse tõttu puudumiste korral on võimalik puudutud tunde järele käia teistes tunniplaanis olevates tundides, mis vanuse ja taseme poolest on sobivad. Asendustundides osavõtust palume treenerit teavitada kohapeal. Asendustunde saab kasutada jooksva hooaja lõpuni. Asendustundides võib käia kõikides ujulates, kus klubi treeninguid korraldab.

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel (k.a. 23.02 ja 23.12) treeninguid ei toimu.

Õppemaks on kujundatud keskmise tundide arvu põhjal kuus, võttes arvesse kogu hooaja tundide arvu ning vaheaegade ja pühade tõttu ärajäävaid tunde (k.a 23.02 ja 23.12). Keskmisest kõrgema tundide arvuga kuudel ei ole õppemaksu tõstetud ning keskmisest väiksema tundide arvuga kuudel, ei ole õppemaksu vähendatud.

Palume tutvuda erinevate treeningute sisuga.

Treeningud

Antud info on kättesaadav iseteeninduses ja registreerimis kinnituses, viitena kodulehel olevale tunni infole, kuhu olete registreerunud.

Jah, treeningu aja muutmine on vabade kohtade olemasolul võimalik, palume seda teha iseteeninduses

Lepingut on võimalik lõpetada iseteeninduses vastavalt lepingu tingimustele.

Tooted saab kätte treenerilt enne tunni algust

Palun tutvu infoga siin - NB!

Proovitreeninguid meil ei ole, kuna kursuse kohtade arv on piiratud, peame rühmade komplekteerimisel omama ülevaadet rühmade suurusest. Kui peale esimest treeningut mõjuval põhjusel soovitakse liitumine tühistada, teeme seda erandkorras tagantjärele.

Jah, beebi- ja väikelaste tundides on laps vees koos lapsevanema või saatjaga

LIIKME NB!

Treener ootab õpilasi 15 minutit enne tunni algust ujula fuajees. Beebi-, väikelaste- ja täiskasvanute tundides osalejaid ootab treener ujulas.

Igale liitujale on kingituseks klubi ujumismüts, mille saab kätte treenerilt.

Treeningul osalejal peavad olema kaasas ujumisriided (ujumistrikoo või –püksid, beebidel ujumismähe), Orca ujumismüts (v.a beebid), ujumisprillid (v.a beebid ja väikelapsed) ja käterätik. Soovi korral võib kaasa võtta plätud ja pesemisvahendid. Sporditundi palume kaasa võtta t-särgi, lühikesed püksid ja spordijalanõud.

Klubi ujumisvarustust on võimalik osta e-poest.

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel (k.a. 23.02 ja 23.12) treeninguid ei toimu.

Beebide- ja väikelaste tundides on lapsega vees kaasas ka lapsevanem/saatja.