UUDISED

Puusepp, Karatševski ja Kivimäe võitsid Finis Cupilt medaleid

25-26. mail Tartus toimunud võistlusel Finis Cup saavutasid auhinnalised kohad Garita-Beth Puusepp, Nikita Karatševski ja Emma Kivimäe. Medaleid jagati Finis Cupil absoluut, juunioride ja noorte arvestuses. Absoluutarvestuses võitis Garita 200 meetri liblikujumise ja saavutas kolmanda koha 50 meetri rinnuliujumises. Nikita tuli absoluutarvestuses 100 meetri liblikujumises hõbedale ja juunioride arvestuses kullale. Lisaks võitis ta juunioride proksmedali 100 meetri seliliujumises. Emma Kivimäe saavutas noorte arvetuses 100 meetri liblikujumises kolmanda koha.

200 meetri liblikujumise võiduga parandas Garita isiklikku rekordit, uueks tippmargiks on nüüdsest 2:44.44. 50 meetri seliliujumise aeg 33.31 oli samuti uueks isiklikuks rekordiks. Nikita läbis 100 meetrit liblikat ajaga 59.46 ja 100 meetrit selili ajaga 1:06.59. 50 meetri vabaltujumises parandas Nikita isiklikku rekordit, aeg 25.69 andis 9. koha. Emma Kivimäe püstitas Tartus 5 uut isiklikku rekordit. 50 meetri vabalt- ja liblikujumises, 100 meetri liblikujumises ning 200 meetri vabalt- ja kompleksujumises. Uuteks rekordnumbriteks on 50 meetri vabaltujumises 31.91, 50 meetri liblikujumises 35.22, 100 meetri liblikujumises 1:27.17 ja 200 meetri vabaltujumises 2:45.93 ning 200 meetri kompleksujumises 2.59.06.

Lisaks eelmainitud ujujatele võistlesid Finis Cupil Orca klubi värvides Miia Kesa, Mirjette Sillamaa, Eliise Loit, Katariina Leben, Mathias Käär, Aaron Sepp, Sander Kadak ja Rasmus Välk. Hooaja lõpp hakkab kätte jõudma ning see tähendab, et juba laupäeval, 1.juunil toimub EUL Noortesarja finaal ning järgmisel päeval, 2.juunil on kõik oodatud Sõle ujulasse Orca Splashile suve algust tähistama. Seniks libedat vett!