Uudised

99. Eesti meistrivõistlused on lõppenud

27.06.2018

Eesti meistrivõistluste viimane päev tõi Orca klubile ühe medali. Noormeeste arvestuses võitis 50 meetri liblikujumises pronksmedali ajaga 27.02. Õhtuses B-finaalis suutis Nikita veelgi kiiremini ujuda ning viis isikliku rekordi 26.78 sekundini.

Paarisrakend Kaare-Maanurm poodiumil

26.06.2018

Tartus toimuvate 99. Eesti Meistrivõistluste teine võistluspäev tõi Orca klubile 6 medalit. Neist kõige säravama võitles välja taaskord Kertu Kaare 50 meetri seliliujumises, kus aeg 30.85 kindlustas taaskord vaid 7 sajandikuga juunioride kulla.

Kertu Kaare on juunioride Eesti meister

25.06.2018

25.-27. juunini Tartus toimuvate 99. Eesti meistrivõistluste avapäev tõi Orca klubile viis medlait, mille seas ka üks juunioride Eesti meistritiitel. Päeva medalisaagist kõige kirkama autasu sai kaela Kertu Kaare pärast 50 meetri vabaltujumise eelujumisi.

Palju medaleid võistluselt Märsky-Uinnit

11.06.2018

Laupäeval, 9. juunil toimus Helsinkis ujumisvõistlus Märsky-uinnit, kus astusid üles mitmed Orca klubi noored sportlased. Võideti palju medaleid ning näidati kiireid aegu suve esimesel pika basseini võistlusel. Palju õnne kõikidele medalivõitjatele!

Tallinna Spordikooli “Parim saavutus 2017/2018” võitis Kertu Kaare

07.06.2018

Tallinna Spordikool tunnustas oma parimaid sportlaseid ja treenereid iga-aastasel tänuüritusel Salme Kultuurikeskuses. Eriauhinna “Parim saavutus 2017/2018” võitis Kertu Kaare tulemuste eest Põhjamaade juunioride MV-l.