Uudised

Eesti Noorte ja Juunioride Lühiraja Meistrivõistluste kokkuvõte

26.11.2018

23.-25. novembril Sõle ujulas toimune Eesti Noorte ja Juunioride Lühiraja Meistrivõistlused olid Orca kubi jaoks edukad: kokku võideti 7 medalit, millest säravaimad autasud tõi Garita-Beth Puusepp, kes tuli kahel korral Eesti juunioride meistriks.

Eesti noorte ja juunioride meistrivõistluste esimene päev tõi mitu medalit

24.11.2018

Reedel, 23. novembril toimus Sõle ujulas Noorte ja Juunioride Lühiraja Meistrivõistluste esimene finaalideõhtu ning Orca ujujad viisid koju terve medalikomplekti: ühe kulla, hõbeda ja pronksi. Medalid võitsid Garita-Beth Puusepp ja Nikita Karatsevski.

Kõik Meie Pardikesed uus hooaeg on käes

18.11.2018

Pühapäeval, 18. novembril anti võistlussarja Kõik Meie Pardikesed avalöök ning oma karjääri esimesed stardid tegid Orca kõige pisemad sportlased. Lapsed võistlesid 50 meetristel distantsidel vanuseklassides 10, 9 ja 8-aastased ning 7-aastased ja nooremad ujusid 25 meetrit vabalt ja selili.