UUDISED

Orca ujujad võistlesid Baltimaade meistrivõistlustel

26.-27. märtsil toimusid Aura veekeskuses Baltimaade meistrivõistlused, millest võtsid osa ka Orca Swim Clubi ujujad.

Eestlased võitsid Baltimaade meistrivõistlused kogudes kahe päeva jooksul 1066 punkti. Noorte vanuseklassis koguti 222, juuniorides 232 ja absoluudis 612 punkti. Teisele kohale tulid Leedu ujujad 919 punktiga ja kolmandale kohale Läti ujujad 534 punktiga.

Orca ujujatest olid võistlustules Nikita KaratševkiMihkel Melker Marran, Glen Markus Villems, Jakob Matthias Lindma ja Inessa Sorokin.

Glen Markus Villems võistles neljal alal, millest kahel jõudis ta esikümnesse. 50 m rinnuli finaalis tuli Glen Markus 8. kohale ajaga 30,27 ja 100 m rinnulis 10. kohale ajaga 1.09,65. Lisaks oli Glen Markus stardis ka 50 m ja 100 m vabaltujumistes.

Nikita Karatševki startis kolmel alal. 50 m liblika finaalis saavutas Nikita 10. koha ajaga 26,18. Lisaks startis Nikita ka 100 m vabaltujumises ja 100 m liblikujumises.

Jakob Matthias Lindma võistles 50 m, 100 m ja 200 m rinnuliujumistes. Kõrgeima koha saavutas ta 200 m rinnulis ajaga 2.37,61 tulles 13ndaks. 50 m rinnulis jõudis Jakob Matthias finaali, kus ta saavutas 14. koha ajaga 31,66

Mihkel Melker Marran võistles 50 m rinnulis, kus ta tuli 17. kohale ajaga 31,60

Inessa Sorokin saavutas 100 m vabaltujumises 12. koha uue isikliku rekordiga 1.02,52

Meil on hea meel, et Eesti koondis võitis võistluse. Suured tänud kõikidele meie ujujatele, kes stardis olid!