UUDISED

Aleksa ja Josh Gold võistlesid Kanada ülikoolide meistrivõistlustel

21.-23. veebruar toimusid Torontos Kanada ülikoolide meistrivõistlused, kus startisid teiste seas ka Aleksa ja Josh Gold. Aleksa Gold võitis ühe individuaalse pronksmedali ja saavutas kaks esikohta teateujumises. Lisaks püstitas Aleksa 200 meetri vabaltujumise eelujumises uue Eesti rekordi lühirajal tulemusega 1:58.62. Josh Gold püstitas parima tulemuse 100 meetri liblikujumises, kui pikas basseinis ujutud aeg 56.13 andis 6. koha. Kanada ülikoolide meistrivõistlustel toimusid hommikused eelujumised 25 meetrises basseinis ja õhtul ujuti finaalid 50 meetrises basseinis.

Aleksa saavutas veel kolm neljandat kohta: 100 meetri valbat ja 100 ning 200 meetri seliliujuminses. Josh püstitas pikaraja isikliku rekordi veel 50 meetri liblikujumises ajaga 25.56. See andis talle kokkuvõttes 10. koha.

Josh valmistub edasi aprillis toimuvateks Kanada meistrivõistlusteks, kus on plaanis täita suvel Napolis toimuva universiaadi norme. Soovime Joshile edu ettevalmistusel ja palju õnne Aleksale uue rekordi puhul!

Lisaks Aleksale ja Joshile olid Kanada üliõpilaste meistrivõistlustel stardis eestlastest veel Osvald Nitski ja Cris Ruus.

Uudislink: SIIN