UUDISED

Eesti noorte ja juunioride meistrivõistluste esimene päev tõi mitu medalit

Reedel, 23. novembril toimus Sõle ujulas Noorte ja Juunioride Lühiraja Meistrivõistluste esimene finaalideõhtu ning Orca ujujad viisid koju terve medalikomplekti: ühe kulla, hõbeda ja pronksi. Medalid võitsid Garita-Beth Puusepp ja Nikita Karatsevski. 

100 meetri rinnuliujumises on Eesti juunioride meister aastal 2018 Garita-Beth Puusepp. Finaalis ujutud isiklik rekord 1:16.19 kindlustas 36 sajandik sekundiga esikoha. Lisaks võitis Garita veel pronksi 200 meetri kompleksujumises ajaga 2:29.00 ning seegi tähistab uut isiklikku rekordit.

Nikita Karatsevski võitles noorte arvestuses välja hõbemedali 100 meetri liblikujumises isikliku rekordi väärilise ajaga 58.73. Poole maa peal liikus Nikita konkurent Marcus Forseliga samaväärses tempos ning 50 meetri vaheaeg 26.89 oli vaid 2 sajandiku isiklikust rekordist aeglasem.

Eesti Noorte ja Juunioride Lühiraja Meistrivõistlused toimuvad see aasta 23.-26. novembrini Tallinnas ning täiskasvanute meistrivõistlustest eraldi. Kaks finaalideõhtut on veel ees, seega jõuab veel Sõle ujulasse noortele kaasa elama minna. Palju õnne Garitale ja Nikitale ning edu kõikidele järgnevateks võistlusosadeks!

Tulemused: SIIN