UUDISED

Orca ujujad noppisid Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel medaleid

20.-22. juunini toimusid Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlused, kus Orca Swim Clubi ujujad jõudsid neljal korral poodiumile. Juunioride arvestuses nopiti kaks kolmandat kohta ja noorte arvestuses üks teine ja üks kolmas koht.

Jakob Matthias Lindma saavutas noorte arvestuses teise koha 50 m rinnulis isikliku rekordiga 31,48 ja kolmanda koha 200 m rinnulis samuti tugeva isikliku rekordiga 2.34,83. Lisaks sellele pääses Jakob Matthias finaali ka 100 m rinnulis, kus ta saavutas neljanda koha isikliku rekordiga 1.09,65.

Juunioride arvestuses jõudsid poodiumile Nikita Karatsevski ja Mihkel Melker Marran. Kuuel alal võistelnud Nikita saavutas kolmanda koha 1500 m vabaltujumises ajaga 17.44,29. Lisaks sellele pääses Nikita finaali nii 50 m kui ka 100 m liblikujumises. 50 m liblikas saavutas ta finaalis neljanda koha ajaga 25,70 ja 100 m liblikas 5. koha ajaga 58,57.

Mihkel Melker saavutas 200 m rinnulis juunioridest kolmanda koha ajaga 2.34,01. Lisaks sellele pääses ta finaali ka 50 m ja 100 m rinnuliujumises ning 200 m kompleksujumises. 50 m rinnuli finaalis tuli ta kuuendaks isikliku rekordiga 31,50, 100 m rinnulis neljandaks ajaga 1.10,44 ja 200 m kompleksis kuuendaks ajaga 2.27,53.

Juunioride vanuseklassis võistelnud Miia Kesa pääses kahel korral finaali. 50 m selilis saavutas ta kaheksanda koha isikliku rekordiga 35,20 ja 100 m selilis samuti kaheksanda koha ajaga 1.17,24.

Juunioride arvestuses võistelnud Mari Ann Marran pääses kolmel korral finaali. Finaalis saavutas ta 100 m vabaltujumises kaheksanda koha ajaga 1.04,38, 100 m selilis seitsmenda koha ajaga 1.14,47 ja 200 m kompleksis samuti seitsmenda koha isikliku rekordiga 2.42,40.

Noortes võistelnud Freia Värk püstitas kolmel alal isiklikke ning pääses 100 m selilis finaali, kus ta saavutas seitsmenda koha isikliku rekordiga 1.12,24.

Noorte arvestuses võistelnud Sander Kadak võistles viiel alal ning püstitas kolm isiklikku rekordit. Tema parimaks kohaks neil võistlustel oli 15. koht 50 m selilis ajaga 32,55.

Samuti noorte arvestuses võistelnud Mathias Käär ujus isiklikud rekordid kõigil kolmel alal ja tema parimaks kohaks oli 16. koht 100 m selilis ajaga 1.10,06.

Noorte klassis võistelnud Emma Kivimäe startis kuuel alal ja ujus kõik isiklikud rekordid. Tema parimaks kohaks oli 200 m selili 12. koht ajaga 2.49,24.

Samuti noorte arvestuses võistelnud Marta Leo startis kolmel alal ja tema parimaks kohaks oli 31. koht 50 m selilis ajaga 38,78.

Eliise Loit, kes võistles noorte arvestuses, ujus viiel alal. Kõrgeima ehk 18. koha sai ta 200 m selilis ajaga 2.56,05.

Noorte arvestuses võistelnud Inessa Sorokin ujus kahel alal. Tema parimaks kohaks oli 16. koht 50 m vabaltujumises ajaga 29,87.

Mirjette Sillamaa, kes võistles noorte arvestuses kolmel alal, saavutas parima ehk 28. koha 50 m liblikas ajaga 35,91.