UUDISED

Tallinna meistrivõistlused mitmevõistluses tegid uske lahti võistlushooajale

Nädala keskel Nõmme ujulas toimunud Tallinna meistrivõistlustel mitmevõistluses olid stardis 9 Orca ujujat: Sandra Maanurm, Katrin Paju, Garita-Beth Puusepp, Siim Nigul, Philip Paškov, Silver Nõmmerga, Jorke Patrick Raadik, Glen Marcus Villems ja Nikita Kartševski. Võisteldi kokku viiel alal: 100 meetri liblik-, selili-, rinnuli- ja vabltujumises ning 200 meetri kompleksujumises. Iga ala FINA punktide kokku liitmisel moodustus üldarvestus. Parima koha Orcast saavutas Sandra Maanurm, kogusumma 2309 punkti andis naiste arvestuses 10. koha.  Garita-Beth Puusepp liikus samuti heas tempos, kuid seliliujumises jäi tulemus kirja saamata ning seetõttu jäi üldarvestuse kohaks 22.

Meestest oli viie ala peale kokku Orcast parim Siim Nigul, kes kogus 1996 punkti, poistest kogus kõige rohkem punkte Jorke Patrick Raadik. Ainult esimesel võistluspäeval startinud Nikita Karatševski oli poiste arvestuses 100 meetri liblikujumises teine ajaga 1:00.02.

Sellega said ujujad maha esimese võistlusega sellel hooajal ning saavad nüüd vaimu valmis seada raskeks treeniglaagriks algaval koolivaheajal.