UUDISED

Hooaja avapeol autasustati parimaid ujujaid

Pühapäeval toimus restoranis KIUS hooaja avapidu, kus jagati klubi poolt meened parimatele ujujatele ning tuletati meelde eelmise hooaja säravamaid tulemusi võistlustelt. Ühtlasi määrati järgmiseks hooajaks uus klubi kapten.

2018/2019 hooajal võitsid kodustelt  tiitlivõistlustelt kuldmedali 3 ujujat: Garita-Beth Puusepp, Nikita Karatševski ja Robin Tatar. Garita võitis lühirajal juunioride arvestuses 100 meetri kompleksujumise ning 100 meetri liblikujumise. Kokku võitis Garita eelmine hooaeg kodustelt tiitlivõistlustelt 10 medalit. Lisaks kolmele kuldmedalile 4 hõbedat ja 3 pronksi. Kusjuures 10 km avaveeujumises saavutas Garita absoluutarvestuses kolmanda koha. Nikita Karatševski võitis noorte arvestuses pikal rajal 50 ja 100 meetri liblikujumised. Lühirajal viis Nikita samadel aladel koju hõbemedalid. Robin Tatar võitis juunioride 5km avaveeujumise Eesti meistritiitli ning saavutas lühiraja Eesti Meistrivõitlustel absoluutarvestuses hõbemedali 1500 meetri vabaltujumises. Liskaks eelmainitutele saavutas poodimukoha Eesti meistrivõistlustel juunioride arvestuses Siim Nigul, kes oli 50 meetri liblikujumises pronksmedalil.

Noortesarja finaalis võitis Glen Marcus Villems hõbemedali 100 meetri rinnuliujumises.

Pardikeste võistlussarjas tegid särvaid esitusi Lenna Marii Pruunlep, Liisa Loik, Marta Mäesalu, Nora Marleen Animägi, Martin Grebennikov ja Teodor End.

Rahvusvahelistel tiitlivõistlustel käisid Eestit esindamas Nikita Karatševski ja Robin Tatar, kes osalesid Põhjamaade Noorte Meistrivõistlustel.

Eriauhinna 2018/19 aasta üllataja sai Nicky Zoe Lautre, kes saavutas veelaua juunioride maailmameistrivõistlustel hõbemedali kuuludes Inglismaa koondisesse. Lisaks saavutas Nicky Inglismaa meistrivõistlustel absoluutklassis esikoha.

Palju õnne kõikidele eelmisel hooajal Orca värvides võsistelnud ujujatele ning edu uueks hooajaks!

2019/2020 hooajal on klubi kapten: Philip Paškov.