UUDISED

Puusepp ja Karatševski tulid oma vanuseklasside Eesti meistriteks

Tartus toimunud Eesti Juunioride ja Noorte meistrivõistlustel võitsid Garita-Beth Puusepp ja Nikita Karatševski oma vanuseklassides kuldmedalid. Garita tuli juunioride Eesti meistriks 100 meetri liblikujumises ning Nikita viis koju noorte meistritiitli 50 ja 100 meetri liblikujumises. Lisaks võitis Garita veel kaks hõbemedalit ja Robin Tatar kaks pronksmedalit ning Siim Nigul ühe pronksmedali.

Garita püstitas 100 meetri liblikujumise finaalis uue isikliku rekordi ajaga 1:05.24 ja võitis ülekaalukalt Eesti juunioride meistritiitli. Poole lühemal distantsil, 50 meetri liblikujumises saavutas ta tulemusega 29.28 hõbemedali ja kordas seda saavutust 200 meetri liblikujumises. Garita 200 meetri liblikujumise tulemus 2:42.20 on uueks isiklikuks tippmargiks.

Noormeeste 50 ja 100 meetri liblikujumises tegi Nikita Karatševski kuldse duubli. Nikita võitis 50 meetri libikujumise ajaga 26.29 ning 100 meetri liblikujumise uue isikliku rekordiga 58.66.

Juunioride arvestuses võitis Robin Tatar kaks pronksmedalit: 400 meetri vabalt ja 200 meetri libikujumises. 400 meetri vabaltujumises püstitas Robin uue isikliku rekordi ajaga 4:19.35. 200 meetri liblikujumise tulemuseks oli 2:21.50. Siim Nigul võitis pronksmedali 50 meetri libikujumises ajaga 25.92 ning püstitas selle tulemusega uue isikliku rekordi.

Lisaks eelmainitutele eisndasid Orca klubi Eesti Juunioride ja Noorte meistrivõistlustel Linell Soodla, Miia Kesa, Emma Kivimäe, Eliise Loit, Mirjette Sillamaa, Nicky Zoe Lautre, Philip Paškov, Glen Marcus Villems, Jorke Patrick Raadik, Simo Sannik ja Artur Idrissov.

Palju õnne Eesti Juunioride ja Noorte meistrivõistluste medalistidele!