UUDISED

Karatševski ja Tatar esindasid juunioride kooondist

7.-9. detsembrini Oulus toimunud Põhjamaade meistrivõistlustel astusid Eesti juunioride koondise rivistuses üles Orca klubist Nikita Karatševski ja Robin Tatar. Parima koha saavutas Nikita 100 meetri liblikujumises: uue isikliku rekordiga 58.01 võitles ta välja 7. koha. See oli tegelikult Nikita jaoks teine isiklik rekord võistlustel, kuna eelujumistes ujutud 58.47 oli samuti uus isiklik tippmark. Varasem rekord oli ujutud juunioride lühiraja meistrivõistlustel novembris Sõle ujulas ja oli nii hea kui 58.53.

800 võistlusmeetrit kogunud ehk kaks 400 meetrist distantsi läbinud Robin Tatari tulemusteks jäid 12. ja 13. koht. 400 meetri vabaltujumises saavutas ta 12. koha ajaga 4:17.44 ja 400 meetri kompleksujumises 13. koha ajaga 4:46.25.

Palju õnne noormeestele ja edasi ainult kiiremini, kõrgemale ja kaugemale!