UUDISED

Nikita Karatševski ja Mihkel Melker Marran võistlesid Põhjamaade meistrivõistlustel

29. novembrist 1. detsembrini toimusid Fääri saartel Põhjamaade meistrivõistlused. Orca Swim Clubist olid võistlustules Nikita Karatševski ja Mihkel Melker Marran, kes mõlemad võistlesid juunioride vanuseklassis.

50 m liblikujumises saavutas Nikita Karatševski kaheksanda koha uue isikliku rekordiga 25,43. Kaks nädalat tagasi ujutud isikliku rekordi ületas Karatševski kaheksa sajandikuga. Finaali pääsust jäi tal puudu vaid 29 sajandikku. 100 m liblikujumise lõpetas Nikita samuti kaheksandana ajaga 57,11.

100 m vabaltujumises tuli Nikita 11. kohale ning parandas isiklikku rekordit ujudes aja 53,42. Varasem isiklik 53,47 oli ujutud kaks nädalat tagasi Eesti noorte ja juunioride lühiraja meistrivõistlustel.

200 m kompleksis ujus Nikita taas võimsa isikliku rekordi 2.13,24, mis andis talle kokkuvõttes 15. koha. Eelmise isikliku rekordi, mis oli ujutud 2018. aasta detsembris, purustas Nikita peaaegu kolme sekundiga.

Meie teine võistlustules olnus ujuja Mihkel Melker Marran tuli 100 m rinnuliujumises 14. kohale ajaga 1.08,06

200 m rinnuliujumises saavutas Mihkel Melker 10. koha tubli tulemusega 2.25,72. Kaks nädalat tagasi ujutud isiklikust rekordist jäi puudu vaid 55 sajandikku.

Kokkuvõttes saavutas Eesti koondis Põhjamaade meistrivõistlustel riikide arvestuses 5. koha. Palju õnne Nikitale, Mihkel Melkerile ja teistele tublidele koondislastele!