UUDISED

Puusepp ja Karatševski tulid Tartust medalitega

13.-14. aprillil Tartus toimunud võistlustel Taru Kevad startisid Orca klubist Garita-Beth Puusepp, Katrin Paju, Nicky Zoe Lautre, Nikita Karatševski, Jorke Patrick Raadik, Silver Nõmmerga, Artur Idrissov, Carl Robert Kallaste ja Simo Sannik.

Võistluste esimesel alal, 50 meetri liblikujumises saavutas Garita kolmada koha ajaga 29.26. 100 meetri vabaltujumises lõpetas Garita 9. kohal uue isikliku rekordiga 1:02.19, Nicky Zoe Lautre oli 15. kohal samuti uue isikliku rekordiga 1:03.71 ja Katrin Paju 19. kohal ajaga 1:05.13. Naiste 50 meetri vabalt spirndis saavutas Katrin 10. koha ajaga 28.81.

Nikita Karatševski viis noormeeste arvestuses koju kaks hõbemedalit: 50 meetri liblikujumises ja 100 meetri seliliujumises. Mõlemal alal püstitas Nikita uue isikliku rekordi. 50 meetri liblika uueks tippmargiks on 26.49 ja 100 meetri selili isiklikuks 1:04.62. Noormeeste 50 meetri vabaltujumises püstitas Jorke Patrick Raadik uue isikliku rekordi ajaga 26.30 ja saavutas 6. koha.

Nendel positiivsetel nootidel on hea vastu minna koolivaheajaele. Noored sportlased saavad nüüd hakata kilomeetreid koguma ning vormi timmima nüüd juba natuke vähem, kui kuu aja pärast toimuvateks Eesti Meistrivõistlusteks.